O nas

Zakład Kamieniarski Nagrobki Granitowe Lech Lutrzykowski – to firma zrodzona z miłości do kamienia naturalnego. Najwyższa jakość oferowanych nagrobków pojedynczych oraz podwójnych pozwoliła nam zdobyć opinię solidnej firmy produkującej wyroby z granitu i marmuru. Do obróbki wykorzystujemy najlepszy oraz najwyższej jakości towar z całego świata. Przetwarzanie kamienia podczas produkcji pomników odbywa się wyłącznie na terenie naszego zakładu. Dzięki pasji oraz doświadczeniu staramy się wydobyć z kamienia jego naturalne piękno oraz niepowtarzalną gamę wzorów i kolorów.

Bogaty wybór oferowanych przez nas kamieni oraz profesjonalne podejście do klienta daje nam możliwość realizacji nawet nietypowych zleceń. Otwartość na nietypowe zamówienia kamieniarskie jest dla nas zawsze miłym wyzwaniem oraz daje nam dużo satysfakcji. Nasze doświadczenie oraz wyspecjalizowana kadra pracownicza pozwoliły nam na dopasowanie się do potrzeb każdego klienta, nawet najbardziej wymagającego. Wykonujemy nagrobki oraz pomniki zarówno typowe jak i niepowtarzalne projekty, z zachowaniem najwyższej jakości oraz estetyki usług.

Główną działalnością zakładu jest kompleksowa produkcja oraz montaż wyjątkowych nagrobków pojedynczych, podwójnych i grobowców oraz wyrobów budowlanych z kamienia naturalnego takich jak blaty, parapety, schody, kominki itp.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia najnowszej ekspozycji nagrobków granitowych.

podpis